- Новости

Вкрав візок з гіпермаркету: чернігівця засудили до громадських робіт

Вкрав візок з гіпермаркету: чернігівця засудили до громадських робіт

80 годин громадських робіт – таке покарання Чернігівський районний суд призначив для 21-річного мешканця Чернігова, котрий у липні поцупив вантажний візок для покупців з парковки гіпермаркету TOB «Епіцентр-K».

За інформацією Gorod.cn.ua, Олександр Гуменніков вже не перший раз потрапляє в поле зору правоохоронців. У 2017-му році його розшукувала поліція, як зниклого підлітка. Юнак пішов з дому до Чернігівського професійного будівельного ліцею і не повернувся. Олександр повідомив родину, де знаходиться.

Того літнього вечора, про який ідеться у вироку, він ухопив синій візок, вартістю 2836 гривень, і залишив парковку гіпермаркету. Правоохоронці затримали його. Виправдовуватися не було сенсу: навколо камери спостереження.

В обвинувальному акті прокурор заявив клопотання, в якому зазначено: під час розслідування Гуменніков беззаперечно визнав свою винуватість, не оспорює обставини та попросив розглядати обвинувальний акт за його відсутності.

4 листопада суддя Світлана Майборода визнала Олександра винуватим у скоєнні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, та призначила йому покарання.

Вкрав візок з гіпермаркету: чернігівця засудили до громадських робіт

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.11.2021

Смотрите также:  “Мрия” совершила первый рейс после модернизации

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *