- Новости

Власник AliExpress потрапив в український список спонсорів війни

Китайську групу компаній Alibaba Group Holding Limited, яка володіє AliExpress, було внесено в список міжнародних спонсорів війни через співпрацю з Росією.

Про це повідомила пресслужба Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Зазначається, що на території Росії дуже популярний торговий майданчик AliExpress. Ним керує дочірня російська компанія з групи Alibaba Алібаба.КОМ(РУ), власником якої є зареєстрована в Сінгапурі компанія Aliexpress Russia Holding Private Ltd.

– Станом на 2023 рік компанія продовжує роботу в Росії, надаючи міжнародний майданчик для продажу зарубіжних товарів. Прибуток ТОВ Алібаба.КОМ(РУ) за 2022 рік склав 16,3 млрд рублів (близько $160 млн), – йдеться у повідомленні.

Крім цього, за інформацією видання Reuters, на платформах Alibaba продають товари, виготовлені з незаконно придбаного мідного сплаву у Дебальцевського заводу металургійного машинобудування (перебуває на тимчасово окупованій території Донецької області).

У НАЗК наголошують, що Alibaba вдається й до цензурування українського контенту на своїх платформах.

– У березні 2022 року Alibaba заблокувала профіль українського стрімера, який мав на AliExpress понад 268 тис. підписників, за допис про війну. Водночас проросійські дописи на платформі не видаляються. Всі наведені факти можуть свідчити про те, що компанія підтримує російську агресію не тільки фінансово, сплачуючи податки, але й ідеологічно, – заявили в агентстві.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-08-17 18:24:58

Смотрите также:  Президентские адвокаты в Сенате США предоставили шесть “аргументов невиновности Трампа”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *