- Новости

Як давня мрія прилучанина Віталія Лічмана стала корисною для тисяч дітей

Як давня мрія прилучанина Віталія Лічмана стала корисною для тисяч дітей

Прилуки – це особливе місто Чернігівського краю з власним колоритом. Вирізняється воно передусім небайдужими людьми, такими як підприємець, депутат Сухополов’янської ОТГ, меценат і кандидат у депутати обласної ради від партії «НАШ КРАЙ» Віталій Лічман. Зокрема, за його ініціативи в місті створена та діє сучасна спортивна школа, двері якої відчинені для всіх дітей, котрі бажають займатися єдиноборствами. І щонайважливіше – за тренування з них не беруть жодної копійки.

Про належні умови для занять спортом у рідному місті Віталій Лічман мріяв із дитинства. Бо в 90-х, коли тільки починав займатися боксом і дзюдо, хороших спортзалів у Прилуках не було. Натомість чимало представників молодого покоління самостверджувалися у своїх компаніях, розпиваючи міцні напої та викурюючи цигарки.

«Я зрозумів, що гучні посиденьки в димних компаніях – це шлях у нікуди, і що в житті треба ставити перед собою цілі та йти до них», – каже Віталій Лічман.

Причому це стосується і життєвих, і спортивних пріоритетів.

Як давня мрія прилучанина Віталія Лічмана стала корисною для тисяч дітей

До речі, за плечима в пана Віталія три вищі освіти і нині він здобуває четверту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Державна служба».

Не стоїть чоловік осторонь суспільно-важливих справ. Зокрема Громадська організація Віталія Лічмана «Право на захист», яка діє вже 11 років, надала безкоштовну правову допомогу майже 3 000 жителів Прилуцького району.

Також благодійник допомагає волонтерам, воїнам, ветеранам АТО, підтримує медичну галузь, школи та дитячі садки.

Та, безперечно, особливою сторінкою в його біографії є втілення у життя дитячої мрії про спортивну школу. Вона діє вже п’ять років і називається «LICHMAN». Тут для дітей створені такі умові, які свого часу пану Віталію і не снилися.

Смотрите также:  Пенсионный возраст в Украине и ЕС: как в разных странах обеспечивают старость

Як давня мрія прилучанина Віталія Лічмана стала корисною для тисяч дітей

«Я придбав вільне приміщення площею десь 300 квадратів, зробив у ньому капітальний ремонт, закупив спортивне обладнання, інвентар, запросив тренерів, а потім почали набирати дітей. Зараз у нашій школі займаються десь із пів тисячі юних прилучан. Причому зовсім безкоштовно. Маємо високоякісний ринг, фірмові мішки, настінні подушки, секційні зали, оснащені кондиціонерами й вентиляціями. Двічі на тиждень з хлопчиками і дівчатками займаються високопрофесійні тренери, які допомагають їм досягати вагомих спортивних результатів. Наші вихованці опановують практику змішаних єдиноборств, бокс, дзюдо, бразильське джиу-джитсу», – розповідає Віталій Лічман.

Варто зазначити, що тренування в комфортних умовах дають свої позитивні плоди. Серед вихованців є чемпіони світу та багато майстрів спорту, які прославляють рідні Прилуки на різних спортивних аренах.

Як давня мрія прилучанина Віталія Лічмана стала корисною для тисяч дітей

Чоловік може пишатися й особистим життям. Адже має дорослого сина Олександра, який уже провів кілька боїв із боксу, в яких здобув перемоги, чим батько дуже пишається.

«Спорт допоміг мені стати справжньою людиною, навчив захищати слабких, поважати людей, програвати з честю, вигравати з перевагою. Я сподіваюся, що і мій син навчиться цих цінностей», – зазначає Віталій Лічман.

Окрім сина, у щасливого татуся є ще й донечка Аделія. А дружина Євгенія підтримує чоловіка в спортивній кар’єрі й усіх інших добрих справах і починаннях.

Загалом своє призначення Віталій Лічман вбачає в служінні та допомозі людям, особливо дітям. При цьому вважає, що депутатський мандат допоможе реалізувати ще більше добрих справ на користь Прилук.

Як давня мрія прилучанина Віталія Лічмана стала корисною для тисяч дітей

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.09.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *