- Новости

Як зібрати дитину в школу в пандемію Covid-19: 5 правил Держпродспоживслужби

З 1 вересня діти підуть до школи, тому в умовах коронавірусу варто дотримуватися чітких правил та вимог, які встановлюють населенню.

Перед школою насамперед потрібно вимірювати температуру та дотримуватися санітарний вимог, про це заявив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Олег Рубан.

За його словами, є п’ять чітких правил, як зібрати дитину до школи.

  1. Вимірювання температури;
  2. Визначення клінічних ознак захворювання;
  3. Користування маскою та антисептиком;
  4. Домашнє харчування;
  5. Спостерігання за станом здоров’я.

Також Рубан зазначив, що до школи діти повинні ходити з засобами, які необхідні для респіраторної гігієни, це маска, антисептик, серветки.

За його словами, через пандемію харчування у закладах освіти може бути організоване не у повному обсязі, у такому разі дітям потрібно обов’язково давати з собою сніданки.

Також варто спостерігати за станом здоров’я дітей та близьких людей в родині.

– Перед початком навчання обов’язково всі діти оглядаються спеціальним персоналом і вимірюється температура, а також визначаються ті діти, у яких є ознаки захворювання. Хворих дітей ізолюють в спеціальну кімнату для проведення подальшого медичного спостереження, – сказав Рубан.

Також він зазначив, що персонал в групі ризику, тому обов’язково потрібно проводити термометрію щодня, огляд на виявлення будь-яких змін у здоров’ї.

Окрім того, через швидке поширення коронавірусу перші уроки 1 вересня в школах будуть присвячені вивченню правил щодо безпечного навчання під час пандемії Covid-19. Такі рекомендації були ухвалені Міністерством освіти та науки України.

У відомстві зазначили, що так учні зможуть більше дізнатись про правила поводження у навчальному закладі та особливості дотримання гігієнічних норм в умовах пандемії коронавірусу.

Смотрите также:  Помер актор-велетень Ігор Вовковинський – в українця зупинилося серце

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-31 09:40:59

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *