- Новости

З Джейком та його дітьми: у мережу злили трейлер фільму Аватар 2: Шлях води

У мережу злили трейлер довгоочікуваного фільму Аватар 2. Картина вийде з підзаголовком Шлях води, а прем’єра запланована на кінець 2022 року.

Ролик опублікували у поганій якості – його зняли за допомогою смартфона, коли його показували на екрані.


У короткому відео можна переконатися, що друга частина буде продовженням першого фільму в серії – тепер ми побачимо головного героя Джейка та його дітей, що подорослішали. Локації також нові: глядачам покажуть мешканців океану Пандори – летючих китів.

Втім, ідилію людиноподібних істот порушать люди, котрі ще в першій частині хотіли заволодіти землями Пандори для видобутку цінних копалин. У другій частині Аватару люди планують атакувати своїх ворогів новою технікою, яку і показали в трейлері.

Відомо, що створенням фільму займався легендарний режисер Джеймс Кемерон, який також зняв і першу частину Аватара — картину показали у грудні 2009 року. Знімання другої частини закінчилися ще 2020 року, а дата прем’єри змінювалася 8 разів. Прем’єри трьох наступних сиквелів відбудуться 20 грудня 2024 року, 18 грудня 2026 року та 22 грудня 2028 року.

Офіційно трейлер Аватар 2 покажуть на початку травня перед показами Доктора Стренджа у Мультивсесвіті божевілля, а через тиждень компанія Disney опублікує відео в мережі.


Аватар
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-01 16:15:36

Смотрите также:  Украину посетит Вселенский патриарх Варфоломей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *