- Новости

«З якої радості?»: чи готові чернігівці до прийому мігрантів із білоруського кордону

Нещодавно німецький депутат Нільс Шмід заявив, що Україна могла б розмістити в себе мігрантів, які застрягли між кордонами Білорусі та Польщі. Чернігівці висловили своє ставлення до такої заяви німецького політика.

«Чесно кажучи, категорично проти, щоб через нашу країну проходили емігранти, оскільки що за цим стоїть і якими будуть наслідки, ми не знаємо. У нас багато економічних і політичних проблем».

«Не треба. У нас своїх емігрантів вистачає, яким треба допомогти. Якщо ми не можемо навіть оплатити те, що треба оплатити, і хворих діток підлікувати».

«Україна не готова і я не готовий. Вони нам ні до чого. Тому що з якої радості? Вони ж не до нас їдуть. І не через нашу державу вони їдуть. Білоруси хай із ними розбираються. Хай розселяють по Білорусі, там у них місця вистачає. Або домовляються з Німеччиною чи з Польщею».

«Україна як держава повелася на світовому рівні не дуже… Вона не заявила про себе як про самостійну державу. Вона під впливом. Тому інші держави не узгоджують, а вже диктують нам, що ми повинні взяти. Тому треба вести самостійну політику, а не таку, як ми ведемо».

«Не готова Україна. Нас вони кинули, як останніх».

«Зараз складається така ситуація, що ми і своїм людям не можемо допомогти, а говорити про когось іншого немає сенсу. Мені здається, ми не та країна, що має такі ресурси».

«Не знаю потрібні чи ні. Я вважаю, що Україна не готова прийняти біженців».

Українська сторона вже повідомила, що не прийматиме цих мігрантів. А секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що відповідь буде жорсткою, якщо мігранти спробують прорвати український кордон із Білоруссю.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Смотрите также:  Одеська область виходить з червоної зони карантину – дата

12.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *