- Новости

З якого числа починається навчання в університеті 2023: дата

Через війну в Україні заклади вищої освіти змінюють правила та дати вступних іспитів та вступу загалом для абітурієнтів. Коли розпочнеться навчання в університетах 2023 – читайте в матеріалі Фактів ICTV.

З якого числа починається навчання в університеті 2023

Міносвіти України радить закладам освіти розпочати новий навчальний рік з 1 вересня 2023 року. При цьому навчання організувати очно у вишах і коледжах. Також відомо, що найімовірніше навчання у закладах вищої освіти починається у різні дати, оскільки вони є автономними.

З якого числа починається навчання в університеті 2023: зміни в законодавстві

28 липня 2023 року на черговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив постанову Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні. Ця постанова повинна зменшити загрозу життя і здоров’я здобувачів освіти та працівників закладів освіти у період дії воєнного стану через урегулювання питання організованого початку 2023/2024 навчального року.

Тому в цьому навчальному році організація освітнього процесу залежить від конкретної безпекової ситуації в кожному населеному пункті.

Обласні військові адміністрації й засновники закладів освіти в цих умовах повинні ухвалювати  рішення, які необхідні для збереження життя та здоров’я населення. Тобто, Міносвіти радить закладам освіти розпочинати навчання з 1 вересня, однак у кожному окремому регіоні та виші дати будуть залежати від безпеки та інших важливих нюансів.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-08-28 15:49:04

Смотрите также:  Інфраструктура готова: в Україні запрацюють 500 мобільних бригад для Covid-вакцинації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *