- Новости

Знайшли себе, помирилися з близькими та випустили збірку: чернігівці розповіли, якими подіями запам´яталося цьогорічне літо

Знайшли себе, помирилися з близькими та випустили збірку: чернігівці розповіли, якими подіями запам´яталося цьогорічне літо

Літо – це пора не тільки відпочинку, а й нових вражень. Дехто встиг за три місяці здійснити мрії. У когось відбулися події, які здатні змінити їхнє життя. Чернігівці розповіли, чим найбільше їм запам´яталося цьогорічне літо.

Знайшли себе, помирилися з близькими та випустили збірку: чернігівці розповіли, якими подіями запам´яталося цьогорічне літоАнна Селін-Демир: «Мама прилетіла до нас на ПМЖ після довгої розлуки! Ура!!!»

 

 

 

Знайшли себе, помирилися з близькими та випустили збірку: чернігівці розповіли, якими подіями запам´яталося цьогорічне літоАлла Пономаренко: «Знову знайшла себе і почала нове життя. Нарешті минуле залишила в минулому, зрозуміла, що я у себе одна й життя в мене одне».

 

 

 

Знайшли себе, помирилися з близькими та випустили збірку: чернігівці розповіли, якими подіями запам´яталося цьогорічне літоМарина Федоренко: «Сходили в похід по Чорногорському хребту».

 

 

 

Знайшли себе, помирилися з близькими та випустили збірку: чернігівці розповіли, якими подіями запам´яталося цьогорічне літоЮлія Тимошенко: «Перемогла в конкурсі поетів і вийшла з друку збірка віршів, у якій є й мої».

 

 

 

Знайшли себе, помирилися з близькими та випустили збірку: чернігівці розповіли, якими подіями запам´яталося цьогорічне літо    Антоніна Піщур: «На півтора тижні прилітала з Німеччини старша донечка в гості. Сюрпризом».

 

 

 

Знайшли себе, помирилися з близькими та випустили збірку: чернігівці розповіли, якими подіями запам´яталося цьогорічне літоНаталія Крамар: «А я вперше побачила море».

 

 

 

Знайшли себе, помирилися з близькими та випустили збірку: чернігівці розповіли, якими подіями запам´яталося цьогорічне літоАнна Овчарова: «Цього літа помирилася з однією подругою і нарешті почала вирішувати одну серйозну проблему зі здоров’ям».

 

 

 

Знайшли себе, помирилися з близькими та випустили збірку: чернігівці розповіли, якими подіями запам´яталося цьогорічне літо Олександр Рогонов: «Помирилися з дружиною, а в іншому одні мінуси».

 

 

 

 

Знайшли себе, помирилися з близькими та випустили збірку: чернігівці розповіли, якими подіями запам´яталося цьогорічне літоВалентина Сподаренко: «Брала участь у зйомках телеканалу СТБ. Була в групі підтримки».

 

 

 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.09.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  Демографічна ситуація в Новгороді-Сіверському

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *