near wallet

NEAR Wallet: Новий Фаворит Telegram для Майнінгу та Управління Криптовалютами

На початку 2024 року проект Notcoin привернув увагу користувачів Telegram, які хотіли добувати токени NOT. Успіх проекту був настільки миттєвим, що почали з’являтися численні аналогічні проекти.

NEAR Wallet

Однією з альтернатив гучному Notcoin став гаманець NEAR Wallet, який працює на блокчейні NEAR і доступний у вигляді Telegram Web App. Проект активно підтримується творцем мережі Іллею Полосухіним. NEAR Wallet — це некастодіальний гаманець, що функціонує як веб-додаток Telegram і підтримує активи мережі NEAR, включаючи токени HOT. Це перший випадок, коли токен використовується як повноцінна криптовалюта.

Як створити NEAR Wallet?

NEAR Wallet дозволяє користувачам відправляти та отримувати токени NEAR, а також розміщувати їх. Для цього необхідно створити гаманець у боті.

 1. Створіть гаманець NEAR Wallet через офіційний бот NEAR Wallet – mine HOT.
 2. Введіть команду /start та виберіть Open Wallet.
 3. Виберіть Log in, щоб імпортувати вже існуючий гаманець, якщо він у вас є.
 4. Щоб створити новий гаманець, виберіть Create new account. На цьому етапі вам запропонують згенерувати сід-фразу. Запишіть її та нікому не передавайте. Seedphrase — це унікальна послідовність із 12 англійських слів. Якщо хтось отримає доступ до вашої сід-фрази, він зможе керувати вашими засобами, тому будьте обережні.
 5. Адреса гаманця буде створена автоматично, ґрунтуючись на вашому нікнеймі в Telegram.
 6. Після завершення реєстрації на NEAR Wallet користувачеві буде нараховано бонус у розмірі 0.01 HOT. Крім того, майнінг HOT розпочнеться автоматично одразу після створення гаманця.

Як почати майнути HOT

Після створення NEAR Wallet ви потрапите до головного меню. Щоб активувати майнінг, натисніть кнопку «Claim». Це все, що потрібне для початку роботи. Видобуток токенів буде продовжуватися навіть за вашої відсутності, проте на початковому етапі потрібно заходити кожні 2 години і збирати монети, натискаючи кнопку « Claim HOT».

Для збору токенів HOT стягуватиметься комісія у вигляді газу, оскільки всі транзакції в NEAR Wallet є реальними та вимагають витрат для підтвердження операції у блокчейні. Сплатити газ можна такими способами:

 1. Безкоштовні транзакції (спочатку будуть доступні 3 безкоштовні транзакції, їх кількість можна збільшити, виконуючи завдання, такі як передплата соціальних мереж).
 2. Оплата токенами NEAR (досить поповнити свій гаманець на кілька токенів, цього вистачить для покриття комісії на тривалий період).
 3. Оплата токенами HOT (безкоштовний спосіб, при якому мережевий збір списуватиметься із зароблених токенів, проте на довгостроковій основі вигідніше платити за газ за допомогою NEAR).

Бусти та сховище NEAR Wallet

Спочатку сховище може отримувати токени не більше 2 годин із частотою 0.01 HOT на годину. Після цього процес майнінгу припиняється до збирання токенів. Щоб збільшити час заповнення сховища та підвищити швидкість майнінгу, передбачені різні покращення:

 • Storage (збільшує час заповнення сховища)
 • Fireplace (збільшує швидкість отримання токенів)
 • Wood (множник, що прискорює HOT-майнінг)

Storage: Існує шість рівнів сховища. Рекомендується покращувати його не більше двох-трьох разів, щоб заходити в гру трохи частіше (кожні 4-6 годин), але витрачати менше на оновлення та, відповідно, накопичити більше токенів HOT.

Fireplace: Це один із найважливіших параметрів, що дозволяє отримувати більше токенів HOT за одиницю часу. Базова швидкість видобутку становить 0.01 HOT на годину, але за допомогою цих токенів можна підвищити швидкість видобутку, покращуючи рівень.

Wood: Використовується для виконання спеціальних місій, які значно прискорюють процес майнінгу. Завершення кожної місії дозволяє піднятися на новий рівень, підвищуючи коефіцієнт, що є множником рівня Fireplace. Завдання можна виконувати у будь-якому порядку. На даний момент відомо шість рівнів (з множниками від 1 до 2.5) та чотири завдання.

Історія та перспективи

Проект стартував 31 січня 2024 року та залучив 200 000 користувачів за перші півтора дні завдяки майже безкоштовному майнінгу HOT. NEAR Wallet є полегшеною версією HERE Wallet для мобільних пристроїв. Ймовірно, розробники покладають великі надії на версію для Telegram, інакше NEAR Foundation не стала б просувати програму у своїх соціальних мережах.

Підтримка бірж

Проект швидко отримав підтримку найбільших криптовалютних бірж, таких як Binance, Gate.io, OKX, які повідомили про можливість використання їх платформ для депозиту коштів у мережі NEAR. Ходять чутки, що токени будуть в обороті і на WhiteBit з Bingx.

Досягнення

В інтерв’ю для Incrypted глава HERE Wallet, Петро Вольнов, зазначив, що понад 470 000 користувачів зареєстрували акаунти в NEAR Wallet, з яких понад 350 000 щодня займаються майнінгом HOT. Це новий рекорд для екосистеми NEAR.

Партнерська програма NEAR Wallet

Залучення нових користувачів є найбільш ефективним методом збільшення токенів у NEAR Wallet. За кожен тавр рефералів ви отримаєте 20% кешбеку та 5% за кожен тавр рефералів другого рівня:

 • 20% прибутку від рефералів першого рівня
 • 5% прибутку від рефералів другого рівня

Villages

С 10 лютого стартував новий метод майнінгу HOT спільно із спільнотою у селах. Активний учасник створює своє село та запрошує туди друзів та інших користувачів. При кожному залученні нового мешканця села 5% від суми спрямовується до загального фонду села у вигляді бонусу. Ці кошти можна розділити між учасниками або використовувати для розвитку спільноти.

Керівництво

Процес досить простий та зрозумілий. Обов’язково перечитайте посібник, якщо у вас залишилися питання. У двох словах: заходьте в бота, майніть та накопичуйте токени HOT, виконуйте всі доступні завдання, і сподіваємося отримати airdrop за активність та побачити вигідну ціну на лістингах.

Виведення коштів з NEAR Wallet

На даному етапі фарма немає можливості виводити монети Hot. Але розробники обіцяють, що невдовзі така нагода з’явиться. Швидше за все, тоді і припинитися фарм даного токена.

Висновок

Швидке зростання популярності NEAR Wallet демонструє високий попит на прості способи заробітку токенів без грошових вкладень. Як і Notcoin, ця програма відкриває величезні перспективи для просування блокчейн-технологій у Telegram. Майнінг HOT приваблює безліч нових користувачів, але чи вдасться утримати аудиторію після припинення роздачі токенів — покаже час. У будь-якому випадку, маркетингова стратегія виявилася успішною на етапі запуску продукту.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху